Platforma e-lerningowa

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania?
Napisz

O programie

Help line to be offline to linia pomocy, aby Twoje dziecko mogło być poza Siecią, grami, komputerem. Program ten przeznaczony dla rodziców dzieci, które nadużywają komputera, telefonu, Sieci, gier. Nie jest przeznaczony dla dzieci uzależnionych - jednak może on wspierać leczenia, a zatem nie ma przeciwwskazań, aby stosować go równolegle. Jednak jeśli masz podejrzenia, że Twoje dziecko jest już uzależnione, koniecznie skontaktuj się ze specjalistą. Jeśli nie jesteś pewny na jakim etapie jest Twoje dziecko, skorzystaj z kwestionariusza umieszczonego poniżej.

Wskazany wiek dzieci z jakimi mogą pracować rodzice korzystający z programu powinien być wyższy, niż 7/8 rok życia. Dla młodszych dzieci polecam zastosować wskazówki, również umieszczone w pliku poniżej.

Wszystkie wskazówki zostały sporządzone przeze mnie w oparciu o metody pracy, jakimi na co dzień pracuję w gabinecie terapeutycznym, dlatego jeśli z jakiegoś powodu nie możesz trafić do specjalisty to jest to dla Ciebie dobra alternatywa. Czasami ze względu na wstyd, opinię społeczną, brak czasu lub brak specjalisty w pobliżu można zdecydować się na korzystanie z platformy e-lerningowej takiej jak ta.

Program zawiera 12 filmów - kroków jakie pozwolą Ci na przeprowadzenie zajęć ze swoim dzieckiem. Każdy krok powinien być stosowany nie częściej niż raz w tygodniu. Poza filmami, dodatkowo w każdym kroku znajdziesz za równo arkusze pracy, jak i bardzo dokładne instrukcje. W sumie zamieściłam dla Ciebie wstępnie 36 arkuszy i z pewnością co jakiś czas będę umieszczała kolejne, zgodnie ze wskazówkami uczestników programu.

Treści umieszczone w programie zostały oparte głównie o czynniki chroniące (np. lista cech, lista celów, drzewo wartości i inne), co jest zgodne ze współczesnym stanem wiedzy na temat przeciwdziałaniu uzależnieniom.

Dodatkowo znajdziesz takie wskazówki jak regulamin korzystania z komputera, tabelka codziennych czynności, monitoring korzystania z komputera i Sieci, informacje na temat zagrożeń z jakimi może spotkać się Twoje dziecko w Sieci, lista programów monitorujących i kontroli rodzicielskiej oraz inne ciekawe materiały.

Efekty programu są uzależnione od zaangażowania jego uczestników.

Po dokonaniu wpłaty dostajesz możliwość korzystania z platformy przez okres 1 roku.

Kontakt

+48 609 162 775

perspektywapsychoterapia@gmail.com

Adres

ul. Sixta 5/201

43-300 Bielsko Biała

Odwiedź nas

Gabinet Psychoterapii i Psychoterapii Uzależnień Perspektywa Monika Jaworska (Pleszewska) ul. Sixta 5/201 Bielsko Biała